CANVAC Golvfläkt CGF5400X W7265
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
Bris i värmen
Flexibel
Varan säljs med 12 månaders garanti.
Hemleverans & installation!
Handla CANVAC Golvfläkt CGF5400X W7265 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Energiinformation
Effekt (W)- 45 W
Luftkonditionering endast kylning- Nej
Luftkyld- Nej
Varumärke- Canvac
Allmänt
Färg- Rostfri
Antal hastighetsinställningar (st)- 3 st
Oscillerande- Ja
Tilt justering- Ja
Dimensioner
Bredd (mm)- 450 mm
Djup (mm)- 403 mm
Höjd (mm)- 1350 mm
Diameter (mm)- 400 mm