CANVAC Golvfläkt CGF5400X W7265
Lager: Slut i lager
Art.nrCGF5400X
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
Bris i värmen
Flexibel
Varan säljs med 12 månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla CANVAC Golvfläkt CGF5400X W7265 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Energiinformation
Effekt (W)- 45 W
Luftkonditionering endast kylning- Nej
Luftkyld- Nej
Varumärke- Canvac
Allmänt
Färg- Rostfri
Antal hastighetsinställningar (st)- 3 st
Oscillerande- Ja
Tilt justering- Ja
Dimensioner
Bredd (mm)- 450 mm
Djup (mm)- 403 mm
Höjd (mm)- 1350 mm
Diameter (mm)- 400 mm