SAMSUNG TV TQ85Q7FAAUXXC W9926
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
HELT NY VARA!
Samsung TV 85″ – TQ85Q7FAAUXXC
Skarp bild med AI och 4K-upplösning
Färger som verkligen stämmer
Fjärrkontroll som laddar sig själv
Smart innehåll – alltid nära till hands
Tyst säkerhet och bättre ljud
Denna vara är helt ny och säljs med två års fabriksgaranti.
Hemleverans & installation!
Handla SAMSUNG TV TQ85Q7FAAUXXC W9926 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Energiinformation
Energianvändning påläge SDR- 162 kWh per 1000h
Energianvändning påläge HDR- 279 kWh per 1000h
Upplösning horisontell (px)- 3840 px
Upplösning vertikal (px)- 2160 px
Bildskärmsdiagonal tum- 85 ”
Energiklass SDR- G
Energiklass HDR A-G- G
Bildskärmsdiagonal cm- 214 cm
Television
Typ av TV- QLED
Allmänt
Färg- Svart
Vikt- 32.5 kg
HDR-teknologi- Quantum HDR
Energiförbrukning vid drift- 162 Watt
Strömförbrukning (max)- 275 Watt
Diagonalklass- 85″
HDMI-portskvantitet- 3 portar
TV-tuner- 1 analog, 1 digital
Energikonsumtion per år- 225 kWh
Djup- 6.14 cm
Höjd- 108.84 cm
Bredd- 190.12 cm
Strömförbrukning för SDR (På-läge)- 162 kWh/1 000 h
Strömförbrukning HDR (På-läge)- 279 kWh/1 000 h
Design- 3 Bezel-less Design, Smal design
Videoprocessor- Q4 AI
Årsmodell- 2025
Serie- Q7F-serien
Typ- Fjärrkontroll
Egenskaper- SolarCell-fjärrkontroll
Typ av produkt- LED-bakgrundsbelyst LCD-TV – QLED – Smart TV
HDR-förberedd- Ja
TV-mottagaravkänning- Ja
Videogränssnitt- HDMI
Dimensioner- Utan ställ
Energiklass- Klass G
Energiklass (HDR)- Klass G
Plattform- Tizen OS
Sensorer- Ekosensor
HDR-format- HDR10+
Färg- Svart
Skärmstorlek- 85 Tum
Skärmupplösning (px)- 3840 x 2160 px
Smart-TV plattform- Tizen OS
Produktserie- Q7F-serien
Dimensioner
Bredd (mm)- 1901 mm
Djup (mm)- 61 mm
Höjd (mm)- 1088 mm
Begränsad garanti – 2 år
Djup (brutto)- 17.1 cm
Vikt (brutto)- 45.1 kg
Bredd (brutto)- 207.5 cm
Höjd (brutto)- 120 cm
Display
Bildkvot- 16:9
Upplösning- 3840 x 2160
Visningsformat- 4K UHD (2160p)
Rampris och förhöjningsteknologi- 50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator