ELECTROLUX Spis LKR60000SW W6923
Lager: Slut i lager
Art.nrLKR60000SW-2
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
Lätt att använda och rengöra
Rymlig ugn och spishäll som snabbt värms upp
Varan säljs med 12 månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR60000SW W6923 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Allmänt
Produktinformation
Tillverkare- Electrolux
Vikt och mått
Nettomått utan emballage (D x B x H)- 600 x 596 x 850 mm
Nettovikt- 58 kg
Design
Färg- Vit
Sekundärfärger- Svart
Formfaktor- Bredd 60 cm
Typ av styrning- Switchar
Skärm- Nej
Klocka- Nej
Egenskaper
Typ av häll- Keramisk
Antal kokzoner- 4 st
Inbyggd ventilator- Nej
Grillfunktion- Ja
Varmluftsfunktion- Nej
Typ av självrengöring- Ingen
Stektermometer- Nej
Ångfunktion- Nej
Tekniska egenskaper
Max. ugnstemperatur- 275 °C
Spänning (Volt)- 400 V
Installationsmetod
Installationöppningens bredd- 596 mm
Installationöppningens djup- 600 mm
Justerbar minsta höjd- 850 mm
Justerbar maximal höjd- 936 mm
Installation
Energimärkning
Energieffektivitetsklass- A
Energiförbrukning per cykel med över-/undervärme (kWh)- 0.83 kWh
Ugnsvolym- 77 liter
Bredd
Elementspänning
400V