ELECTROLUX Spis EKC60010W K1200
Lager: Slut i lager
Art.nrEKC60010W-1
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
BEGAGNAD PRODUKT!
Varan säljs med sex månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis EKC60010W K1200 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Flash-walles
Energiklass info
Läs mer om produktens energiklass Läs mer
Electrolux EKC60010W (vit)
Kategori: Spisar
Antal kokzoner: 4 st
Antal ugnar: 1 st
Hälltyp: Glaskeramik
Reglage: Vred
Ugnstyp: Elektrisk
Färg: Vit
Breddstandard: 60 cm
Bredd: 595 mm
Djup: 600 mm
Höjd: 900 mm
Produktvikt: 53 kg
Ugnsvolym: 54 liter
Funktioner: Värmeindikator, Timer, Grillfunktion
Energiklass: A
Spänning: 400 V
Bredd
Djup
60
Elementspänning
400V