SIEMENS Tvätt/tork-set WM12N202DN/WT45M2C8DN W9745
Lager: Slut i lager
Art.nrWM12N202DN/WT45M2C8DN
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
BEGAGNAD PRODUKT!
Tvättmaskin WM12N2O2DN
Torktumlare WT45M2C8DN
Språk, programkort: Svenska.
Detta set är från år 2018 och säljs i ett bra skick.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
TVÄTTMASKIN:
Generellt
Inbyggd / fristående- Fristående
Färg- Vit
Ljudnivå – Tvätt, dB- 52 dB(A) re 1pW
Ljudnivå – Centrifugering, dB- 74 dB(A) re 1pW
Vattensäkerhetssystem- Flerfaldigt vattenskydd
Demonterbar toppskiva- Nej
Energiklass- D
Ljudnivå, dB- 74 dB(A) re 1pW
Ljudnivåklass- B
Maximal kapaciet i kg.- 7.0 kg
Energieffektivitetsindex för tvättcykeln- 80.0
Tvätteffektivitetsindex ekoprogram 40-60- 1.040
Effektklass för centrifugering för ekoprogram 40-60- B
Energiförbrukning i kWh per cykel för ekoprogram 40-60 (förordning (EU) 2017/1369)- 0.690 kWh
Högsta centrifugeringshastighet- 1200 rpm
Storlek och vikt
Mått (H x B x D)- 848x598x550 mm
Djup med dörren öppen i 90°- 1017 mm
Volym, trumma- 55 l
Max höjdjustering- 12 mm
Nettovikt- 69.0 kg
Anslutningskabelns längd- 210.0 cm
Komfort
i-Dos – automatiskt doseringssystem- Nej
Påfyllningsfunktion – lägg i tvätt efter start- Ja
Viktsensor- Ja
Finns smutsgradssensor?- Nej
Display, programtid- Ja
Water Plus – rätt vattenmängd anpassad- Nej
waterPerfect – rätt vattenmängd anpassad- Nej
waterPerfect Plus – rätt vattenmängd anpassad- Ja
Fördröjd start- Kontinuerlig
Mängdautomatik- Ja
waveDrum- Nej
Belysning i trumman- Nej
iQdrive – tyst och effektiv motor- Ja
Varm- & kallvattenintag- Nej
Tidsalternativ
varioSpeed – tvätta upp till 65% snabbare- Ja
super15 – tvätta på 15 minuter- Ja
Super 15/30- Ja
Snabbprogram- Ja
TORKTUMLARE:
Generellt
Typ av torktumlare- Kondenstumlare
Värmepumps-tumlare- Ja
Färg- Vit
Trummans struktur- Ja
Dörrhängning- Höger
Typ av styrning- Tryckknapp, LCD
Avloppsrör för vatten- Ja
Storlek och vikt
Mått- 842x598x599 mm
Djup med dörren öppen i 90°- 1091 mm
Volym, trumma- 112 l
Demonterbar toppskiva- Nej
Evakueringsslang- Nej
Max höjdjustering- 15 mm