SAMSUNG Tvätt/tork-set WW80H7600EW DV90H8000HW W9255
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
BEGAGNAD PRODUKT!
Samsung WW80H7600EW & DV90H8000HW Tvätt- och Torkpaket
Tvättmaskin: Samsung WW80H7600EW
- Smart Control – fjärrstyr tvätten via Samsungs app
- Digital Inverter Motor – längre hållbarhet och energieffektivitet
- Bubble Soak – djuprengörande funktion för envisa fläckar
Torktumlare: Samsung DV90H8000HW
- Diamond Drum – skonsamt trummönster för känsliga material
- Smart Check – enkel felanalys och felsökning via Samsungs app
- Reverserande trumma – förhindrar trassel och skrynklor för jämnare torkning
Detta paket säljs i ett bra skick.
Anmärkningar:
- Torktumlaren är ganska missfärgad och har en gulaktig ton.
- Några repor på båda luckorna.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Hemleverans & installation!
TVÄTTMASKIN:
Design
Placering- Fristående
Färg- Vit
Typ- Frontmatad
Inbyggd display- Ja
Skärmtyp- LED
Gångjärnssida- Vänster
Prestanda
Nominell kapacitet- 8 kg
Maximal centrifugeringshastighet- 1600 RPM
Centrifugering klass- A
Cykeltid (max)- 270 min
Minsta centrifugeringshastighet- 400 RPM
Restfuktighet- 43 %
Strömförsörjning
Energieffektivitetsklass- A+++
Energiförbrukning vid tvätt- 0.78 kWh
Övrigt
Årlig energiförbrukning tvätt- 151 kWh
Årlig vattenförbrukning tvätt- 9400 l
Dimensioner
Bredd- 600 mm
Djup- 600 mm
Höjd- 850 mm
Vikt- 76 kg
TORKTUMLARE:
Energiinformation
Typ av torktumlare- Kondens
Torkkapacitet (kg)- 9 kg
Energiförbrukning bomull full maskin (kWh)- 2.2 kWh
Energiförbrukning bomull halv maskin (kWh)- 1.12
Programtid för standardprogram bomull vid full maskin (min)- 190
Programtid för standardprogram bomull vid halv maskin (min)- 120
Kondensklass- B
Energiförbrukning frånläge (W)- 0.5 W
Energiförbrukning viloläge- 5 W
Ljudnivå (dBa)- 65 dBa
Allmänt
Färg- Vit
Värmepumpstumlare- Ja
Display- Ja
Luckhängning- Höger
Barnlås- Ja
Resttidsvisning- Ja
Tidsinställd star- Ja
Filterindikator- Ja
Dimensioner
Bredd (mm)- 600 mm
Djup (mm)- 646 mm
Höjd (mm)- 850 mm