ELVITA Mikrovågsugn CMI4208V K1699
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
BEGAGNAD PRODUKT!
Mikrovågsugn CMI4208V Elvita- Elvita CMI 4208 V är en mikrovågsugn med en kapacitet på 20 liter och effekt på 800 W. Den har en roterande tallrik med en diameter på 25,5 cm för jämn tillagning. Mikrovågsugnen är gjord för inbyggnad i högskåp eller överskåp. Perfekt för att spara plats i ditt kök och enkel att använda tack vare sina autofunktioner.
Effektiv och smidig med automatiska program och grillfunktion- Elvita CMI 4208 V har flera automatiska program och en praktisk grillfunktion för att göra tillagningen enkel och smidig. Med Elvita CMI 4208 V kan du enkelt tillaga en mängd olika rätter, som pizza, kött, grönsaker, pasta, potatis, fisk, popcorn och även värma drycker. Upptiningsfunktionen används baserat på tid eller vikt. Den påminner dig att vända maten efter halva tiden för ett jämnt resultat. Du kan också välja att tillaga maten i två steg, till exempel först upptining och sedan tillagning.
Denna produkt är begagnad och säljs i ett bra skick.
Årsmodell 2022.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELVITA Mikrovågsugn CMI4208V K1699 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Energiinformation
Ugnstorlek- Liten
Volym ugn (liter)- 20 liter
Effekt (W)- 800 W
Varumärke- Elvita
Allmänt
Typ av mikrovågsugn Inbyggnad
Färg- Vit
Grillfunktion- Ja
Ånga- Nej
Varmluft- Nej
Roterande tallrik -Ja
Luckhängning- Vänster
Crispfunktion- Nej
Barnlås- Nej
Automatiskt program- Nej
Typ av styrning- Vred
Dimensioner
Tallrikens diameter (mm)- 255 mm
Inbyggnadsmått höjd (mm)- 380
Inbyggnadsmått bredd (mm)- 560
Inbyggnadsmått djup (mm)- 340
Bredd (mm)- 594 mm
Djup (mm)- 314 mm
Höjd (mm)- 387 mm