ELECTROLUX Spis LKS6000N0W W5905
Lager: Slut i lager
Art.nrLKS6000N0W
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
Spis LKS6000N0W 230 Electrolux
Skräddarsydd enligt dina behov
Denna spis kommer säkerligen att uppfylla alla dina krav och rutiner i din matlagning.
Låst för barnsäkerhet
Luckspärren på ugnsluckan skyddar dina barn mot brännskador.
En glaslucka som är enkel att rengöra
Ugnsluckans glas är enkelt att rengöra. Man tar bort luckan och glaspanelerna för rengöring
Mer plats för dina tillbehör med smart förvaringsutrymme i spisen
Denna spisen är helt ny.
Varan säljs med två års garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKS6000N0W W5905 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Flash-walles
Energiklass info
Läs mer om produktens energiklass Läs mer
Specifikationer:
Varumärke- Electrolux
Hälltyp- Gjutjärn
Varmluft- Nej
Färg- Vit
Bänkspis- Nej
Antal kokplattor/zoner (st)- 4 st
Variabla zoner- Nej
Dubbelugn- Nej
Display- Nej
Grillfunktion- Ja
Pizza crisp funktion- Nej
Barnlås- Ja
Teleskopskenor- Nej
Energiförbrukning (kWh)- 0.76 kWh
Volt- 230 V
Antal bakplåtar (st)- 2 st
Antal långpannor (st)- 1 st
Antal grillgaller (st)- 1 st
Matlagningstermometer- Nej
Automatisk avstängning- Nej
Typ av värmekälla- El
Maxhöjd (mm)- 917 mm
Vikt (kg)- 56 kg
Antal kaviteter (st)- 1
Sval ugnslucka- Ja
Energieffektivitetsindex- 95
Styrning- Manuell
Bredd (mm)- 599 mm
Djup (mm)- 600 mm
Höjd (mm)- 857 mm
Volym ugn (liter)- 60 liter
Ugnsstorlek (liter)- medelstor: 35 < 64 liter
Ugnstorlek- Medelstor
Automatiskt program- Nej
Timer- Nej
Ånga- Nej
Bredd
Elementspänning
230V, 400V