ELECTROLUX Spis LKR64003SW W9639
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
HELT NY VARA!
Spis LKR64003SW-400 Electrolux
Denna spis är helt ny.
Varan säljs med två års garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR64003SW W9639 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Specifikationer:
Energiförbrukning (kWh)- 0.95 kWh
Volt- 400 V
Energiförbrukning varmluft (kWh)- 0.82
Antal kaviteter (st)- 1
Energieffektivitetsindex- 95.3
Volym ugn (liter)- 73 liter
Typ av värmekälla- El
Ugnstorlek- Stor
Hälltyp- Glaskeramik
Varmluft- Ja
Färg- Vit
Typ av rengöring- Standard
Antal kokplattor/zoner (st)- 4 st
Variabla zoner- Nej
Dubbelugn- Nej
Display- Nej
Grillfunktion- Ja
Pizza crisp funktion- Ja
Barnlås- Ja
Antal bakplåtar (st)- 2 st
Antal långpannor (st)- 1 st
Antal grillgaller (st)- 1 st
Matlagningstermometer- Nej
Sval ugnslucka- Ja
Styrning- Manuell
Trådlös koppling mellan kompatibel häll och fläkt- Nej
Maxhöjd (mm)- 936 mm
Minhöjd (mm)- 850 mm
Bredd (mm)- 596 mm
Djup (mm)- 600 mm
Höjd (mm)- 900 mm
Vikt (kg)- 57 kg
Ugnsstorlek- stor: 65 < liter
| Bredd | |
|---|---|
| Elementspänning | 400V |