ELECTROLUX Spis LKR64003SW W9518
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
DEMO PRODUKT!
Den snabba, effektiva hällen för problemfri matlagning
Varmluft – bättre värmefördelning för jämnare matlagningsresultat
XXL-kapacitet ger dig mer från din ugn
Svart emalj – slitstark och lätt att rengöra
Varan säljs med två års garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR64003SW W9518 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Specifikationer:
Varumärke- Electrolux
Hälltyp- Glaskeramik
Varmluft- Ja
Färg- Vit
Typ av rengöring- Standard
Antal kokplattor/zoner (st)- 4 st
Variabla zoner- Nej
Dubbelugn- Nej
Display- Nej
Grillfunktion- Ja
Pizza crisp funktion- Ja
Barnlås- Ja
Energiförbrukning (kWh)- 0.95 kWh
Volt- 400 V
Energiförbrukning varmluft (kWh)- 0.82
Typ av värmekälla- El
Maxhöjd (mm)- 936 mm
Minhöjd (mm)- 850 mm
Vikt (kg)- 57 kg
Antal kaviteter (st)- 1
Sval ugnslucka- Ja
Energieffektivitetsindex- 95.3
Styrning- Manuell
Bredd (mm)- 596 mm
Djup (mm)- 600 mm
Höjd (mm)- 900 mm
Volym ugn (liter)- 73 liter
Ugnsstorlek (liter)- stor: 65 < liter
Ugnstorlek- Stor
| Bredd | |
|---|---|
| Elementspänning | 400V |