ELECTROLUX Spis LKR64003SW K2046
Lager: Slut i lager
Art.nrLKR64003SW-1-2
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
BEGAGNAD PRODUKT!
Den snabba, effektiva hällen för problemfri matlagning
Varmluft – bättre värmefördelning för jämnare matlagningsresultat
XXL-kapacitet ger dig mer från din ugn
Svart emalj – slitstark och lätt att rengöra
Denna produkt är begagnad och säljs i ett bra skick.
Årsmodell 2021.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR64003SW K2046 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Flash-walles
Energiklass info
Läs mer om produktens energiklass Läs mer
Specifikationer:
Varumärke- Electrolux
Hälltyp- Glaskeramik
Varmluft- Ja
Färg- Vit
Typ av rengöring- Standard
Antal kokplattor/zoner (st)- 4 st
Variabla zoner- Nej
Dubbelugn- Nej
Display- Nej
Grillfunktion- Ja
Pizza crisp funktion- Ja
Barnlås- Ja
Energiförbrukning (kWh)- 0.95 kWh
Volt- 400 V
Energiförbrukning varmluft (kWh)- 0.82
Typ av värmekälla- El
Maxhöjd (mm)- 936 mm
Minhöjd (mm)- 850 mm
Vikt (kg)- 57 kg
Antal kaviteter (st)- 1
Sval ugnslucka- Ja
Energieffektivitetsindex- 95.3
Styrning- Manuell
Bredd (mm)- 596 mm
Djup (mm)- 600 mm
Höjd (mm)- 900 mm
Volym ugn (liter)- 73 liter
Ugnsstorlek (liter)- stor: 65 < liter
Ugnstorlek- Stor
Bredd
Djup
60
Elementspänning
400V