ELECTROLUX Spis LKR60002SW W5832
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
Lätt att använda och rengöra
Rymlig ugn och spishäll som snabbt värms upp
Denna vara är helt ny.
Varan säljs med två års garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR60002SW W5832 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Allmänt
Produktinformation
Tillverkare- Electrolux
Leverantörens ID- 947941423
Artikel-ID- 1190124
EAN- 7332543768844
Varunummer- LKR60002SW400
Vikt och mått
Nettomått utan emballage (D x B x H)- 600 x 596 x 850 mm
Bruttomått med emballage (D x B x H)- 680 x 635 x 975 mm
Nettovikt- 58 kg
Bruttovikt- 60 kg
Design
Färg- Vit
Sekundärfärger- Svart
Formfaktor- Bredd 60 cm
Typ av styrning- Switchar
Skärm- Nej
Klocka- Nej
Egenskaper
Typ av häll- Keramisk
Antal kokzoner- 4 st
Inbyggd ventilator- Nej
Grillfunktion- Ja
Varmluftsfunktion- Nej
Typ av självrengöring- Ingen
Stektermometer- Nej
Ångfunktion- Nej
Tekniska egenskaper
Max. ugnstemperatur- 275 °C
Spänning (Volt)- 400 V
Installationsmetod
Installationöppningens bredd- 596 mm
Installationöppningens djup- 600 mm
Justerbar minsta höjd- 850 mm
Justerbar maximal höjd- 936 mm
Installation
Energimärkning
Energieffektivitetsklass- A
Energiförbrukning per cykel med över-/undervärme (kWh)- 0.83 kWh
Ugnsvolym- 77 liter
| Bredd | |
|---|---|
| Elementspänning | 400V |