ELECTROLUX Spis LKR60002SW W5832
Lager: Slut i lager
Art.nrLKR60002SW
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
Lätt att använda och rengöra
Rymlig ugn och spishäll som snabbt värms upp
Denna vara är helt ny.
Varan säljs med två års garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKR60002SW W5832 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Allmänt
Produktinformation
Tillverkare- Electrolux
Leverantörens ID- 947941423
Artikel-ID- 1190124
EAN- 7332543768844
Varunummer- LKR60002SW400
Vikt och mått
Nettomått utan emballage (D x B x H)- 600 x 596 x 850 mm
Bruttomått med emballage (D x B x H)- 680 x 635 x 975 mm
Nettovikt- 58 kg
Bruttovikt- 60 kg
Design
Färg- Vit
Sekundärfärger- Svart
Formfaktor- Bredd 60 cm
Typ av styrning- Switchar
Skärm- Nej
Klocka- Nej
Egenskaper
Typ av häll- Keramisk
Antal kokzoner- 4 st
Inbyggd ventilator- Nej
Grillfunktion- Ja
Varmluftsfunktion- Nej
Typ av självrengöring- Ingen
Stektermometer- Nej
Ångfunktion- Nej
Tekniska egenskaper
Max. ugnstemperatur- 275 °C
Spänning (Volt)- 400 V
Installationsmetod
Installationöppningens bredd- 596 mm
Installationöppningens djup- 600 mm
Justerbar minsta höjd- 850 mm
Justerbar maximal höjd- 936 mm
Installation
Energimärkning
Energieffektivitetsklass- A
Energiförbrukning per cykel med över-/undervärme (kWh)- 0.83 kWh
Ugnsvolym- 77 liter
Bredd
Elementspänning
400V