ELECTROLUX Spis LKI64000SW W7169
Lager: Slut i lager
Art.nrLKI64000SW
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
Det snabba, säkra och rena sättet att laga mat
Den rätta spisen för dig – enkel, snabb och säker
Matlagning på flera nivåer. Tillaga mer på samma tid
Denna vara är helt ny.
Varan säljs med 5 års garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis LKI64000SW W7169 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Flash-walles
Energiklass info
Läs mer om produktens energiklass Läs mer
Allmänt
Antal kokzoner- 4 st
Antal ugnar- 1 st
Energiförbrukning per standardprogram- 0.95 kWh
Hälltyp- Induktion
Reglage- Vred
Rengöringsteknik (ugn)- Katalys
Ugnstyp- Elektrisk
Dimensioner
Breddstandard- 60 cm
Mått (BxHxD)
Bredd- 596 mm
Djup- 600 mm
Höjd- 850-936 mm
Produktvikt- 61 kg
Ugnsvolym- 73 liter
Funktioner
Funktioner- Timer, Grillfunktion
Varmluft- Ja
Strömförsörjning
Anslutningseffekt- 9000 W
Energiklass (Energimärkning före 2021)- A
Spänning- 230 V
Bredd
Elementspänning
230V, 400V