ELECTROLUX Spis EKC60011 W9452
Lager: Slut i lager
Art.nrEKC60011-1-1
Försäljningen slutar om:
Klarna
Shoppa nu. Betala inom 60 dagar med Klarna. Läs mer
Såhär går du tillväga
1. Välj klarna i kassan
2. Välj din betalningsplan
Olika betalningsplaner kan visas beroende på köpbelopp och kreditvärdighet.
3. Slutför din betalning
Beloppet kommer att debiteras baserat på den betalningsplan du valt.
Betala direkt
Betala över tid
per månad
6 betalningar
Effektiv ränta
21,90%
Totalt:
BEGAGNAD PRODUKT!
Keramik spis från märket Electrolux, 60cm bred och med ugnskapacitet på hela 76 liter. Spänning 400 V.
Denna varan säljs i ett begagnad skick. Notera att vreden på spisen blivit missfärgade/gula.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Leverans
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis EKC60011 W9452 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Flash-walles
Energiklass info
Läs mer om produktens energiklass Läs mer
Allmänt
Antal kokzoner- 4 st
Antal ugnar- 1 st
Energiförbrukning per standardprogram- 0.89 kWh
Hälltyp- Glaskeramik
Reglage- Vred
Ugnstyp- Elektrisk
Färg- Vit
Breddstandard- 60 cm
Bredd- 595 mm
Djup-  600 mm
Höjd- 900 mm
Produktvikt- 46 kg
Ugnsvolym- 76 liter
Funktioner- Barnlås, Timer, Grillfunktion
Anslutningseffekt- 9300 W
Energiklass- A
Spänning- 400 V
Bredd
Elementspänning
400V