ELECTROLUX Spis EKC60011 W8963
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
BEGAGNAD PRODUKT!
Keramik spis från märket Electrolux, 60cm bred och med ugnskapacitet på hela 76 liter. Spänning 400 V.
Denna spis säljs i ett begagnat skick. Notera att vreden på spisen blivit missfärgade/gula.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis EKC60011 W8963 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Allmänt
Antal kokzoner- 4 st
Antal ugnar- 1 st
Energiförbrukning per standardprogram- 0.89 kWh
Hälltyp- Glaskeramik
Reglage- Vred
Ugnstyp- Elektrisk
Färg- Vit
Breddstandard- 60 cm
Bredd- 595 mm
Djup- 600 mm
Höjd- 900 mm
Produktvikt- 46 kg
Ugnsvolym- 76 liter
Funktioner- Barnlås, Timer, Grillfunktion
Anslutningseffekt- 9300 W
Energiklass- A
Spänning- 400 V
| Bredd | |
|---|---|
| Elementspänning | 400V |