ELECTROLUX Spis EKC60010W K1200
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis EKC60010W K1200 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Electrolux EKC60010W (vit)
Kategori: Spisar
Reglage: Vred
Ugnstyp: Elektrisk
Färg: Vit
Breddstandard: 60 cm
Bredd: 595 mm
Djup: 600 mm
Höjd: 900 mm
Produktvikt: 53 kg
Ugnsvolym: 54 liter
Funktioner: Värmeindikator, Timer, Grillfunktion
Energiklass: A
Spänning: 400 V
| Bredd | |
|---|---|
| Djup | 60 |
| Elementspänning | 400V |