ELECTROLUX Spis EKC60010 W9040
6 betalningar |
| Effektiv ränta 21,90% |
BEGAGNAD PRODUKT!
Keramiskspis från märket Electrolux i vit färg med en ugnskapacitet på 54 liter, energiklass A.
Varan säljs med sex månaders garanti.
Hemleverans & installation!
Handla ELECTROLUX Spis EKC60010 W9040 och få den hem med ett av våra följande Läs mer
Allmänt
Antal kokzoner- 4 st
Antal ugnar- 1 st
Hälltyp- Glaskeramik
Reglage- Vred
Rengöringsteknik (ugn)- Ingen
Design
Färg- Vit
Dimensioner
Bredd- 596 mm
Breddstandard- 60 cm
Djup- 600 mm
Höjd- 910 mm
Produktvikt- 53 kg
Ugnsvolym- 54 liter
Funktioner
Funktioner- Värmeindikator, Grillfunktion
Varmluft- Nej
Strömförsörjning
Energiklass- A
Spänning- 400 V
| Bredd | |
|---|---|
| Elementspänning | 400V |